Szkolenie Zaufanej Niani

Nadszedł dzień premiery dostępu do platformy szkoleniowej. Dzień, na który czekałam bardzo długo. Nie ukrywam, że nagranie tego szkolenia oraz możliwość szerzenia wiedzy niezbędnej w pracy opiekunki, było moim największym marzeniem.

Ale do rzeczy 🙂

Pracując na co dzień z dziećmi powinnaś posiadać rozległą wiedzę na ich temat. Dziś bycie NIanią to nie jest siedzenie na dywanie i turlanie piłeczki. Dziś, jeśli chcesz dobrze zarabiać, jeśli chcesz żeby rodziny dosłownie o Ciebie zabiegały, musisz dać więcej od siebie. Osobiście uważam, że NIania powinna być studnią wiedzy dla rodzica. Bo to jest Twój zawód. Twoja praca. I powinnaś być w nim “specjalistką”.
Szkolenie jest zbudowane w sposób, który umożliwi Ci przejście przez wszystkie etapy rozwoju dziecka, zarówno fizycznego jak i emocjonalnego.
Czy wiesz dlaczego dziecko zrzuca zabawki na podłogę? i powtarza to bez końca ?
Czy wiesz dlaczego staje się nagle marudne i dlaczego jest do Ciebie przyklejone non stop, mimo iż nie ząbkuje ani nie choruje ?
A może wiesz, w którym dokładnie miesiącu można rozszerzać dietę i o co ? a co jest absolutnie niewskazane ?
Czy wiesz jak radzić sobie z trudnymi emocjami dziecka ? złością, buntem, agresją, płaczem, histerią ? Czy w ogóle rozumiesz, że dziecko w ten sposób się z tobą komunikuje ?

Będziesz wiedzieć, jeśli kupisz nasze szkolenie 🙂 szczegółowo i drobiazgowo omawiam każdy miesiąc życia dziecka dając Ci konkretne przykłady z życia wzięte.
Nie znajdziesz u nas naukowego języka, którego nie zrozumiesz. Znajdziesz same przykłady z mojej i twojej codziennej pracy.

Co to jest NVC, RB, Pozytywna Dyscyplina, Juul czy Korczak ?co nam dają te nurty ? dlaczego 9/10 rodziców wpisuje wymóg znajomości tych nurtów w ogłoszeniach ?
Dlatego, droga Nianiu iż nowoczesne podejście do wychowania dziecka a raczej sposoby komunikacji z nim, oparte na zaufaniu i szacunku, mogą stanowić twoją największą wartość w CV. A także dawać ci pewność siebie, której tak często ci brakuje w pracy. Dać ci świadomość, dzięki której zaczniesz widzieć dziecko w zupełnie nowy sposób.

” Jesteś brzydką dziewczynką, jak się tak zachowujesz. Idź sobie”
“Jestem teraz na Ciebie obrażona, nie będę się z tobą bawić. Uderzyłeś mnie ”
” Jak tego nie zjesz, nie dostaniesz deseru ”
” Jak nie sprzątniemy zabawek, nie będzie spaceru”


To tylko kilka z tysięcy przykładów komunikatów, którymi codziennie się posługujecie. To nie jest wasza wina. Jesteśmy systemowo przesiąknięci ocenianiem, wartościowaniem i porównywaniem. Ale czas aby zdobyć wiedzę, kompetencje i umiejętności, które pozwolą Wam na kompletnie inną komunikację z dziećmi.
Tylko 1 na 15 opiekunek wie na jakich filarach opierają się wymieniono powyżej nurty. A Twoim obowiązkiem jest posiadanie aktualnej wiedzy na temat rozwoju dzieci.

Szkolenie możesz kupić w osobnych modułach lub też wszystkie razem. Możesz je stopować w dowolnym momencie, robić notatki z pojawiających się slajdów, cofać, powtarzać.
Najważniejsze, abyś zrobiła to dla siebie. Z potrzeby swojego serca. Z potrzeby rozwoju zawodowego na miarę dzisiejszych oczekiwań rodziców.

Mam nadzieję, że czas spędzony ze mną i Karoliną będzie dla Ciebie czasem cennym.

Ponad 100 opiekunek wzięło udział w tym szkoleniu stacjonarnie. Wiemy więc od nich, jak wielką wartość daje ono w waszej codziennej pracy 🙂

Dziękuję

Joanna

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Szukasz niani?

Formularz dla Rodzica