Zaufana Niania

Zanim zdecydowałam się na otworzenie Agencji Opiekunek, sama pracowałam jako Niania przez 8 długich lat 🙂 coraz częściej byłam proszona przez koleżanki swojej „szefowej” o rady dotyczące wyboru Niani. Dopiero wtedy zdałam sobie sprawę z tego jak trudnym procesem dla rodziców jest poszukiwanie Niani, i z jak wielkim się to wiąże stresem. I tak 13 marca 2013 roku powstała Zaufana Niania- Agencja Opiekunek, która pomaga rodzicom znajdywać najlepsze Nianie dla swoich dzieci, a Nianiom nowych podopiecznych.

Najważniejszym celem, który stawiam sobie każdego dnia jest zapewnienie bezpieczeństwa i opieki na możliwie jak najwyższym poziomie. To co wyróżnia nas od innych to fakt iż spotykam się osobiście z każdą rodziną, która szuka Niani. Dzięki temu wiem jaka dokładnie opiekunka będzie do danej rodziny pasować.

Posiadane przeze mnie wykształcenie socjologiczne a także specjalizacja w zarządzaniu zasobami ludzkimi, pozwala mi wyłonić z procesu rekrutacyjnego jedynie najlepsze kandydatki, takie dla których opieka nad dziećmi jest powołaniem i pasją.

Zachęcam do zakupu poradnika dla rodziców „Zaufana Niania” z którego dowiecie się:
  • jak znaleźć nianię idealną
  • jak ją zrekrutować
  • jak układać sobie z nią relacje?
  • jak być nianią, której pożądają rodzice?
  • jak nie pogubić się w gąszczu metod wychowawczych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *